SK | EN
Slideshow 1
Slideshow 2
Slideshow 3
Slideshow 4
Slideshow 5

Dvere Interiér Podlaha - Bratislava Petržalka

 

 

Výhodná cenová ponuka maľovania a tapetovania.

Upratovanie v cene!

Po našom odchode nezostane ani kvapka!

 

 

Kompletné aj čiastočné rekonštrukcie v Bratislava Petržalka

Už takmer 20 rokov realizujeme kvalitné rekonštrukcie za férové ceny. Napriek tomu, že sme vzdelaní v obore a naša práca je vždy precízna, stretávame sa bežne s problémami súvisiacimi s kolabujúcou postupnosťou jednotlivých prác v interiéri. Preto sme pred troma rokmi realizáciu spojili s priamou ponukou dverí a podláh. Zámer sa zdaril, všetky organizačné problémy sú minimalizované, lebo z realizátora sa stal aj dodávateľ. Zverte sa aj Vy do našich rúk a dovolte nám urobiť pre Vás to čo vieme.


Prečo si vybrať práve nás?

 

V dnešnej dobe je bežným javom, že pracovne vyťažení ľudia behajú kvôli rekonštrukcii, výberu a nákupu zariadenia po pracovnom čase po celom meste. Niekde našli dvere, inde zasa kuchynskú linku aj vstavanú skriňu. Toto všetko nájdete u nás! A navyše - všetci len predávajú no my aj prerábame a všetko časovo koordinujeme! Odborne a za rozumné ceny murujeme, stierkujeme, tapetujeme a kvalitne maľujeme.


Až ku vám domov prinesieme vzorky najpredávanejších výrobcov dverí a nájdeme vhodnú kombináciu k Vašej stávajúcej podlahe alebo nábytku. Za našej ochotnej asistencie si vyberte, či Vašej duši viac uľahodí tradičná, alebo moderná kombinácia. Spoločne prediskutujeme Vaše potreby spojené s rekonštrukciou bytu, domu, či kancelárie a navrhneme logickú postupnosť prác. 

 

O kvalite ponúkaných prác svedčí aj príliv nových zákazníkov, ktorý od roku 2005 spočíval prevažne od dobrých referencií od našich spokojných klientov. Šetrite teda svoj čas už dnes, vyberte si komfortné vybavenie so spoľahlivým dodávateľom a hurá do rekonštrukcie na ktorú sa tak tešíte!

 

K Vašej spokojnosti v DIP Frydrych

 M&T

Významné medzinárodné ocenenie za kolekciu kľučiek pre M&T.

 

Akcia drevené podlahy

Výhodná cenová ponuka drevených podláh!