SK | EN
Slideshow 1
Slideshow 2
Slideshow 3
Slideshow 4
Slideshow 5

Dvere

 

Dvere vo všeobecnosti pozná každý, avšak detaily a kvalita nás začnú zaujímať až vtedy, keď sa ich chystáme svedomito vybrať do svojho nového domova. Odlišujú sa povrchovou úpravou, kostrou a v neposlednom rade aj krajinou pôvodu.

 

Najpredávanejšou povrchovou úpravou dverí je laminát. Je to kvôli jeho odolnosti (ktorá je najvyššia spomedzi všetkých povrchov) a cenovej dostupnosti. Na výber máme nespočetné množstvo odtieňov, z ktorých si za našej ochotnej a odbornej asistencie vyberiete ten svoj. Stačí prísť a zamilovať si nové dvere od popredných výrobcov z Čiech, Nemecka a Slovinska.

 

O niečo lacnejšou variantou sú fóliované dvere. Ich hlavnou výhodou je nízka cena avšak aj tá má svoje dôsledky. Odrážajú sa v nižšej odolnosti fólie vôči poškodeniu oderom. Medzi najväčších výrobcov fólií patrí Poľsko, ale taktiež všetci ostatní, Češi, Nemci, Slovinci, ponúkajú fólie ako najlacnejšiu variantu svojich výrobkov.

 

Pre náročných zákazníkov ponúkame dvere lakované, celosklenené, dyhované alebo masívne.

 

 

Hanák

 

 

Pre najnáročnejších pripravujeme špeciálnu kolekciu dverí Frydrych Line, ktoré budú v znamení originality, vkusu a luxusu.                          Všetko vďaka kombinácii dokonalého lesku, doplňkov z pravého zlata, luminiscenčných UV lakov a originálneho spracovania od                    mladých slovenských umelcov.                                                                                                                                       V DIP Frydrych

 

 

Hanák

 

 

 

lacné/foliove    laminatové( CPL )  lakované   dýhované   masívne/drevené   sklenené   posuvné   skladacie   bezpečnostné