SK | EN
Slideshow 1
Slideshow 2
Slideshow 3
Slideshow 4
Slideshow 5

O NÁS

 

Dvere, interiér, podlaha

Už takmer 20 rokov realizujeme kvalitné rekonštrukcie za férové ceny. Napriek tomu, že sme vzdelaní v obore a naša práca bola vždy precízna, sme sa stretávali s problémami súvisiacimi s kolabujúcou postupnosťou jednotlivých prác v interiéri. Preto sme pred troma rokmi realizáciu spojili s predajom Dverí a podláh v novej vzorkovni v srdci Petržalky na ulici Gessayova 10. Zámer sa zdaril a všetky organizačné problémy sú minimalizované, lebo z realizátora sa stal aj dodávateľ. Zverte sa aj Vy do našich rúk a dovolte nám urobiť pre Vás to najlepšie čo vieme.


Prečo si vybrať práve nás?

 

V dnešnej dobe je bežným javom, že ťažko pracujúci ľudia behajú kvôli rekonštrukcii, výberu a nákupu zariadenia po pracovnom čase po celom meste. Niekde našli dvere, inde zasa kuchynskú linku aj vstavanú skriňu. Toto všetko nájdete u nás! A navyše - všetci len predávajú no my aj prerábame! Odborne a za rozumné ceny murujeme, stierkujeme, tapetujeme aj kvalitne maľujeme.


Až ku vám domov prinesieme vzorky najpredávanejších výrobcov dverí a nájdeme vhodnú kombináciu k Vašej stávajúcej podlahe alebo nábytku. Pokiaľ si z nich nevyberiete, dohodneme si stretnutie v našej vzorkovni, kde si s pomedzi 17-tich výrobcou dverí a troch výrobcou plávajúcich podláh - Krono Original (DE), EGGER a MEISSTER už vyberiete takmer s istotou. Vzoriek je dostatok a za fantastické ceny! Tak si z nich za našej ochotnej asistencie vyberte, či sa Vám páči viac tradičná, alebo moderná kombinácia. Pri dobrej káve spoločne prediskutujeme Vaše potreby spojené s kompletnou rekonštrukciou bytu, domu, či kancelárie a navrhneme logickú postupnosť prác. 

 

O kvalite ponúkaných prác svedčí aj príliv nových klientov, ktorý od roku 2005 spočíval prevažne od dobrých referencií od našich spokojných zákazníkov. Šetrite teda svoj čas už dnes, vyberte si komfortné vybavenie so spoľahlivým dodávateľom a hurá do rekonštrukcie na ktorú sa tak tešíte!

 

K Vašej spokojnosti v DIP Frydrych