SK | EN
Slideshow 1
Slideshow 2
Slideshow 3
Slideshow 4
Slideshow 5

posuvné dvere

 

U väčšiny výrobcov sa modely dverí dajú vyrobiť aj v prevedení, ako posuvné dvere na mieru, teda bez falcov (polodrážok), pántov a otvorov pre zámok a uchytenie kľučky. Štandartne sa do dverí vydlabávajú otvory pre oválne, gulaté alebo hranaté mušle. Po dohode so zákazníkom môžu dvere ostať bez vydlabaných otvorou pre prípad uchytenia madlom.

 

Posuvné dvere M&T

 

Posúvne systémybezbariérové, čo znamená, že v podlahe je prichytený len jeden vodiaci bod (trň) ktorý sa v prípade otvorených aj zatvorených dverí nachádza pod dverným krídlom.

Celé krídlo visí na posúvnom mechanisme ukotvenom na stene nad dverným krídlom, ktorý môže byť efektný teda priznaný (hliníkový, nerezový, čierny) alebo prekrytý drevenou garnyžou vyrobenou v rovnakom dekore z akého pozostávajú dvere so zárubňou. Môže byť uchytený priamo v hornej priečke stavebného otvoru, poprípade ukrytý v stavebnom púzdre, ktoré po prekrytí sádrokartonom vizerá ako stena, do ktorej sa dvere zasúvajú.

 

Posuvné dvere M&T

 

S posúvnymi dverami sa v interiéri dajú spraviť veľké kúzla, lebo farebných možností drevených alebo aj sklenených krídel je nespočet., poprípade vieme zrealizovať aj váš konkrétny návrh napríklad potlačoupriamo na dverné krídlo.

 

Ako jediný na slovensku ponúkame v sérii Frydrych Line možnosť namaľovania originálneho obrazu alebo jednoduchého abstraktného motívu na sklenené dverné krídla mladými slovenskými umelcami. Môžte teda v svojej obývačke alebo detskej izbe mať originál v akomkoľvek rozmere akokoľvek podsvietený (aj UV) a teda maximálne efektný. Len v DIP Frydrych

 

Fotogaléria posuvných dverí: