SK | EN
Slideshow 1
Slideshow 2
Slideshow 3
Slideshow 4
Slideshow 5

Sklenené dvere

 

Sklenené dverné krídla sú v otváravom aj posuvnom prevedení velmi elegantný prvok, ktorý dodá vášmu ineriéru lesk v najvyššej možnej kvalite. V dnešnej dobe sa sklo v interiéri čoraz viac udomácňuje. To hlavne vďaka svojej ľahkej údržbe, najvyššej tvrdosti a rok od roka pestrejšej farebnej škále.

Bez problémov môžete k laminátovým dverám v celom byte zvolit jedny reprezentatívne celosklenené.
Satináto (biele pieskované) dnes patrí k najžiadanejším napríklad v kombinácii s bielou alebo kovovou zárubňou (kovolaminát).

Novinkou roku 2013 je u poprednej designovej značky kovaní  M&T  (Materiál a Technologie) povrchovo aj modelovo zladený komplexný sortiment kovaní ku skleneným dverám a to: posuvných koľajníc, kľučiek, pántov aj madiel pre sklenené krídla.

 

 

sklenené dvere

 

Sklenené dvere v DIP frydrych

 
Hľadáte sklenené dvere do obývačky kúpelne alebo túžite po niečom elegantnom? V našej ponuke je veľký výber dekorov skiel roznych farieb, štruktur a motívou. Pre viac inšpirácie si v sekcii laminátových dverí si pohodlne stiahnite katalógy najpredávanejších výrobcou z celej Európy, kde každý z nich ponúka svoje motívy sklenených dverných krídeľ.

 

Ako jediní na slovensku ponúkame v sérii Frydrych Line možnosť namalovania originálneho obrazu (motívu) na sklenené dverné krídla mladými slovenskými umelcami. Môžte teda v svojej obývačke alebo detskej izbe mať originál v akomkoľvek rozmere akokoľvek podsvietený (aj UV) a teda maximálne efektný. Len v DIP Frydrych

 

 

sklenené dvere

Fotogaléria sklenených dverí